قبل از خرید عمده بخوانید ...

بسمه تعالی

 

عرض سلام و درود فراوان خدمت مشتریان محترم فروشگاه تک سبد

فروشگاه اینترنتی تک سبد پس از سالها فعالیت در زمینه  تجارت الکترونیک  و با افتخار به مشتریان فهیم خود طرح توسعه فروش عمده محصولات را گسترش داده و سعی نموده واسط منصفی بین تامین کننده و مصرف کننده باشد.

از این رو بر اساس سیاست کاری شرکت که سعی بر ارزان تر رساندن کالا بدست همکاران محترم می باشد فروش تمامی محصولات فقط بصورت نقد انجام میگیرد و به همین دلیل بایستی مبلغ مورد نظر ابتدا دریافت گردد و پس از آن در کمترین زمان کالا بدست شما خواهد رسید.

بدیهی است که مشتریان و همکاران قدیمی ما از این سیاست کاری با خبر هستند و نیازی به اعتماد سازی نیست . اما برای دوستان عزیزی که جدیدا قصد افتخار همکاری با آنها را داریم, عرض می نمائیم , فروشگاه تک سبد دارای نماد 2 ستاره از وزارت صنعت و معدن و تجارت می باشد که کلیه اطلاعات لازم اعم از آدرس شرکت , تلفن های ثابت و همراه و همچنین نام صاحب امتیاز فروشگاه درآن قید شده تا شما عزیزان بتوانید در زمان پرداخت بانکی با نام صاحب کارت مطابقت دهید. در ضمن به دلیل فعالیت حرفه ایی یک دهه ایی ما شما می توانید در صورت نیاز از همکاران دیگر درباره ما اطلاعات لازم را بدست آورید.

در پایان امید واریم لایق محبت و اعتماد شما باشیم و بتوانیم به بهترین شکل به شما خدمت رسانی کنیم و در جهت فرهنگ تجارت الکترونیک کشور عزیزمان گامی سودمند برداریم.

 

                                                                                                                                                                       مدیر فروشگاه

                                                                                                                                                                       سید حسن رجایی