attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : موجود
کد کالا :1021150
قیمت :
22000 تومان

MELON SLICER

هندوانه قاچ کن MELON SLICER یک ابزار برش سریع دارای تیغه های تیز فولادی با کیفیت بالاست که علاوه بر میوه هایی چون هندوانه برای برش کیک و پیتزا نیز قابل استفاده است. MELON SLICER هندوانه،طالبی،ملون وسایر میوه های مشابه را تنها با یک فشار و در عرض چند ثانیه به 12 قسمت یک اندازه و یکنواخت برش می زند. این ابزار پرکاربرد جایگزین مناسبی برای چاقو بشمار می رود و سبد میوه شما را با ایجاد برش های یک اندازه از میوه تزئین می نماید.

 

 

نام محصول MELON SLICER
وزن 520 گرم
ابعاد 7*28*37.5 سانتی متر
جنس بدنه پلاستیک
جنس تیغه فولاد ضد زنگ

با استفاده از هندوانه قاچ کن به راحتی می توانید در برش دادن هندوانه خربزه طالبی و کیک به 12 قسمت مساوی دست یابید.
هندوانه قاچ کن دارای تیغه هایی تیز و برنده می باشد که بدون نیاز به زور و فشار به راحتی می توانید هندوانه را به 12 برش مساوی تقسیم کنید و میل بفرمایید

 

melon-slicer

قابل استفاده جهت برش هندوانه طالبی کیک و ...

دارای 12 برش کاملا هم اندازه

مخصوص سفره آرایی

بدون نیاز به زور زیاد

از جنس پلاستیک ضخیم و از جنس استنلس استیل

تشکیل شده از تیغه های تیز و بدنه ی محکم

 

اسلایسر هندوانه

 

 اگر یک اندازه بودن میوه های برش خورده برای شما اهمیت دارد از هندوانه قاچ کن perfect slicer  این ابزار کاربردی استفاده نمایید پس از استفاده از این وسیله مشاهده خواهید کرد میوه های شما به زیبایی برش خورده است .دقت کنید این محصول فقط برای قاچ کردن هندوانه نیست بلکه می توانید آن را برای هر میوه دیگری که قابلیت برش خوردن داشته باشد استفاده کنید همچین برای برش دادن انواع کیک و موارد مشابه نیز قابل استفاده است.

قاچ کن هندوانه

قاچ کن  اسلایسر هندوانه با کاربرد آسان و سریع خود به شما کمک می کند تا برش های یک شکل و یکدستی از هندوانه را داشته باشید.اسلایسر هندوانه ساخته شده از جنس استیل ضد زنگ می باشد و خطرات استفاده از چاقو های آشپزخانه را ندارد و این محصول به شما امکان برش هندوانه و میوه های مشابه را به سادگی و در کمترین زمان ممکن ، به صورت کاملاً هم اندازه و یک شکل خواهد داد.

 

اسلایسر کیک

در مورد این محصول نظردهید