به اشتراک بگذارید :
وضعیت : موجود
کد کالا :1021112
قیمت :
9000 تومان

STUFZ

همبرگرساز دستی STUFZ مناسب برای تهیه انواع همبرگرهای خانگی شکم پر می باشد. از همبرگرساز دستی STUFZ می توان علاوه بر برای مصارف خانگی، خارج از منزل و در مسافرت استفاده نمود.

با همبرگر ساز دستی استافز امکان تهیه همبرگر با طعم ها و مواد غذایی مختلف و متنوع فراهم شده است.

همبرگر ساز استافز در واقع یک قالب همبرگر است و به گونه ای طراحی شده است که به شما اجازه می دهد با پر کردن مواد غذایی مانند: پنیر،قارچ،پیاز،سیر و... یک همبرگر شکم پر خوشمزه درست کنید.  

نام محصول STUFZ
وزن 189 گرم
ابعاد 6*11*11 سانتی متر
جنس پلاستیک
رنگ بندی قرمز

قابل استفاده برای درست نمودن انواع همبرگر های شکم پر

ساخته شده از مواد درجه یک

شستشوی آسان

کم حجم و بسیار کاربردی

سبک ومقاوم

رنگ قرمز زیبای همبرگر ساز خانگی

 

 stufz

 

همبرگر ساز دستی stufz تولید همبرگر های شکم پر با طعمی متفاوت و خوشمزه که همبرگرساز جادوئی شما را قادر می سازد تا نوع دیگری از همبرگر باطعم های مختلف را تجربه نمایید .دیگر خرید همبرگر های فست فودی آماده را فراموش کنید ،همبرگر ساز دستی استافز رابه خانه خود بیاورید و با سلیقه خودتان همبرگر با طعم های مختلف و متفاوت درست کنید و از دستپخت خود لذت ببرید

 

با دستگاه همبرگر زن استافز ( STUFZ )  با خیال راحت همبرگرهای بهداشتی و خوشمزه در خانه خود درست کنید و لذت ببرید . دستگاه همبرگر ساز چرخ کرده های شما رو به صورت دلخواه شما درست کرده و غذایی رویایی درست میکند.

 استافز

آموزش طرز تهیه همبرگر از غذای چرخ کرده با دستگاه stufz

گوشت چرخ کرده یا هر موادی که چرخ کرده کردین رو داخل گود دستگاه ریخته و در پوش دستگاه را ببندید تا گوشت چرخ کرده به خوبی فشرده شود سپس در پوش را باز نموده و مواد دیگر مانند ( سیب زمینی – پیاز و … ) میریزید آنگاه دو باره در پوش را ببندید تا مواد درون گوشت قرار گیرد و موادی دو لایه داشته باشین و به صورت زیبایی تزئین شوددر پایان دو باره درپوش را باز نمایید و آن را سرخ نمایید.

 همبرگرساز خانگی

قالب همبرگر زن استافز دستگاهی ساده می باشد که با قرار دادن گوشت چرخ کرده در داخلش آن را گود می کند و هر مواد خوراکی که فکر می کنید میتواند باعث شود تا همبرگر خوشمزه ای داشته باشید داخل آن بریزیدو بعد با قرار دادن تکه رویی روی همبرگر، دستگاه بسته شده تا مواد داخل آن به بیرون نریزد و سپس می توانید برگر شکم پر یا در اصل همون stuffed burger آمریکایی را داشته باشید.

خرید همبرگرساز خانگی

 

حالا همه چیز برای درست کردن یک همبرگر خوشمزه حاضر است فقط کافی است همبرگر شکم پر خود را از داخل همبرگر ساز استافس در آورده و آن را در ماهی تابه سرخ کرده و سپس آن را  میل نمایید.

 

در مورد این محصول نظردهید