به اشتراک بگذارید :
وضعیت : موجود
کد کالا :4440010
قیمت :
88000 تومان

XIAOMI SMART POWER STRIP

نسل جدید چند راهی ها، هوشمند می باشند و شیائومی یکی از شرکت های پیشتاز در این زمینه بوده و محصولات جالب و کار آمدی را به بازار معرفی کرده است.

این سه راه هوشمند دارای شش خروجی با محافظ مخصوص کودک بوده و برای انواع وسایل الکترونیکی و برقی مناسب است.مهم ترین خصوصیت این چند راهی هوشمند این است که به شبکه وای فای متصل شده و شما از طریق نرم افزار مخصوص می توانید به آن وصل شده و به صورت کنترل از راه دور خاموش و روشن شدن و یا تاخیر در روشن شدن در سوکت ها را برنامه ریزی نمایید.

جنس بدنه و تجهیزات داخلی آن بسیار با کیفیت بوده و می تواند درجه حرارت های بسیار بالا را تحمل نماید.همه محصولات اصل شیائومی دارای یک سال گارانتی هستند.

این سه راهی هوشمند از طراحی بسیار زیبایی برخوردار است و در هر کجایی مورد استفاده قرار بگیرد،تاثیر منفی بر دکوراسیون نخواهد داشت.جنس بدنه بیرونی از بهترین مواد ABS ساخته شده است و در برابر حرارت از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

این چند راهی قابلیت اتصال به شبکه وای فای داشته، و با نصب نرم افزار IHOME بر روی دستگاه تلفن هوشمند خود می توانید به صورت کنترل از راه دور زمان خاصی را برای روشن و خاموش کردن دستگاه مشخص نمایید و همچنین می توانید اطلاعات میزان برق مصرفی را دریافت نموده و محاسبه داشته باشید.

همچنین دارای دکمه پاور بوده و ابعاد دستگاه 2.4*7*19.5 سانتی متر می باشد.سوراخ پریزها دارای محافظ مخصوص کودک می باشد.

 

در مورد این محصول نظردهید