به اشتراک بگذارید :
وضعیت : موجود
کد کالا :2001190
تخفیف 50000 تومان
199000 149000 تومان

کفش کانگو جامپز

کفش ورزشی کانگو جامپز kango jumps هم یک وسیله سرگرمی عالی و هم یک ابزار ورزشی بی نظیر برای همه و به خصوص برای ورزشکاران آسیب دیده یا کسانی که می خواهند فشار زیادی به پاها، زانو و بقیه اندام ها نیاید، میباشد.

این کفش از پلی اورتان ساخته شده و طراحی کمانی بی نظیر در زیر کفش اجازه حرکت و پرش بسیار آسان تا 90 سانتی متر را به شما می دهد.این کفش دارای سایز بندی بوده و برای انجام حرکات تناسب اندام بسیار مناسب است.

استفاده از کفش کانگو جامپز دارای محاسن زیادی است که به تعدادی از آن ا اشاره میکنیم:

مزاياي استفاده از كفش كانگو جامپ علاوه بر كاهش وزن و لاغري،فرم دادن ماهيچه هاست
براي انجام حركات ورزشي در كلاس‌هاي ايروبيك نيز مناسب است
همچنين ورزشكاراني كه به دليل آسيب‌هاي ورزشي در دوران نقاهت بسر مي‌برند، مي‌توانند از اين كفش براي انجام پياده روي‌هاي سبك استفاده كنند.
بخش زيرين از پلي اورتان ساخته شده و دو كمان نيز در زير كفش قرار دارد و لايه كششي تعبيه شده در اين بخش باعث تعديل وزن بر روي كفش مي‌شود.
استفاده از كفش كانگورويي به مدت 30 تا 40 دقيقه و دو بار در هفته مي‌تواند با حذف مواد سمي از بدن، باعث تقويت سيستم لنفاوي شود. اين كفش به گونه‌اي طراحي شده است كه از زانو، ران و ديگر مفاصل محافظت مي‌كند و باعث كاهش وزن فرد در هنگام راه رفتن مي‌شود.

 

 کفش کانگورویی

 

سايز بندي كفش كانگو جامپ در 3 سايز مي باشد.
سايز 1- سايزهاي بين 30-32
سايز 2- سايزهاي بين 33-35
سايز 3- سايزهاي بين 36-38

شما  مي توانيد كفش كانگو جامپ را با توجه با سايز پاي خود سفارش دهيد.

ماشااله فریدون

سلام و خسته نباشید ... من قصد خرید محصول بی نظیر کفش کانگو را برای خواهر کوچکم دارم ... در روند خرید این محصول قسمتی برای تعیین سایز کفش وجود ندارد ... اگر امکان دارد راهنمایی کنید تا بتوانم ان را بخرم

95/08/20 21:40

در مورد این محصول نظردهید