attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :2001241

Circular Steel Bearing Gap Fidget Spinner

فیجت اسپینر فلزی سه پره شیار دار طرح دایره  Circular Steel Bearing Gap Fidget Spinner جهت کاهش استرس و اضطراب، افزایش قدرت تمرکز و آرامش مناسب برای بیماران مبتلا به اوتیسم. این فیجت اسپینر ابعادی با اندازه 5 در 1 سانتی متر و وزن 49 گرم دارای جعبه فلزی شکیل مستطیلی است که بسیار مناسب برای هدیه دادن است. فیجت اسپینر فلزی طرح دایره دارای بلبرینگ مرکزی skf اصل با دکمه پیچی فلزی قابل تعویض می باشد و مدت زمان چرخش آن حدود 2 الی 3 دقیقه است.

در تست انجام شده توسط تیم تک سبد این فیجت اسپینر شیاردار 2 دقیقه چرخید که البته با توجه به قدرت دست شما ممکن است این زمان کم تر یا بیشتر شود. طراحی ظاهری این اسپینر به شکل 3 پره است که انتهای هر پره دایره ای می باشد. فیجت اسپینر ها از لحاظ علمی توسط متخصصین روانشناسی نیز توصیه شده است.

فیجت اسپینر فلزی سه پره شیار دار طرح دایره  Circular Steel Bearing Gap Fidget Spinner جهت کاهش استرس و اضطراب، افزایش قدرت تمرکز و آرامش مناسب برای بیماران مبتلا به اوتیسم. این فیجت اسپینر ابعادی با اندازه 5 در 1 سانتی متر و وزن 49 گرم دارای جعبه فلزی شکیل مستطیلی است که بسیار مناسب برای هدیه دادن است. فیجت اسپینر فلزی طرح دایره دارای بلبرینگ مرکزی skf اصل با دکمه پیچی فلزی قابل تعویض می باشد و مدت زمان چرخش آن حدود 2 الی 3 دقیقه است. در تست انجام شده توسط تیم تک سبد این فیجت اسپینر شیاردار 2 دقیقه چرخید که البته با توجه به قدرت دست شما ممکن است این زمان کم تر یا بیشتر شود. طراحی ظاهری این اسپینر به شکل 3 پره است که انتهای هر پره دایره ای می باشد. فیجت اسپینر ها از لحاظ علمی توسط متخصصین روانشناسی نیز توصیه شده است.

 

فیجت اسپینر فلزی

 

فیجتینگ معادل انگلیسی Fidgeting به معنی حرکات کوچک و تکراری یک شیئ است. اغلب افراد این کار را به صورت ناخودآگاه انجام می دهند که برای تخلیه انرژی و آرامش گرفتن انجام می شود. فیجت ها ابزارهایی هستند که توسط متخصصین روانشناسی نیز توصیه شده و برای کاهش استرس، کاهش اضطراب، ایجاد تمرکز اعصاب و آرامش، تخلیه عصبی و انرژی های منفی درونی بسیار مفید هستند و به خصوص برای بیماران مبتلا به اوتیسم توصیه شده است. در زمان کار با فیجت اسپینر مغز فرد درگیر کار با اسپینر و ایجاد حرکات مختلف می شود و در نتیجه با مشغول شدن مغز، ذهن فرد از مشکلات روزمره دور شده و در نتیجه آرامش و تمرکز جایگزین استرس و اضطراب خواهد شد.

 

فیجت اسپینر سه پره

 

 

 فیجت برای تمام کسانی که عاداتی از جمله تکان دادن دست یا پاهایشان در حال انجام کار یا مشاهده تلویزیون دارند، کسانی که عادت دارند کنترل تلویزیون را در دست گرفته و با دکمه های آن بازی کنند، کسانی که عادت دارند مدام چیزی در دست داشته و تکان دهند، کسانی که دارای شغل های پر استرس هستند، داشن آموزان و دانشجویانی که در زمان امتحانات خود استرس می گیرند، افرادی که کار تمرکزی انجام می دهند و .... در کل می توان گفت هرکسی که دچار مشکلات عصبی، استرس و تمرکزی است می تواند از فیجت استفاده کند.

 

اسپینر فلزی

 

اسپینر معادل انگلیسی Spinner یک نوع فیجت چرخشی است که همان کار فیجت ها یعنی کنترل اعصاب و تخلیه عصبی را انجام می دهد. طرز کار این نوع فیجت ها به این صورت است که فرد با چرخاندن سریع آن و تمرکز در سریع تر چرخاندن و طولانی مدت چرخیدن فیجت به آرامش دست میابد. اسپینر ها انواع مختلفی دارند و در شکل ها و رنگ های مختلفی نیز موجود هستند. برای مثال اسپینر 3 پره، اسپینر 5 پره، اسپینر 2 پره، اسپینر دایره ای، اسپینر بیضی، اسپینر مربعی و ....

 

 

مشخصات فنی محصول

مدل فیجت اسپینر فلزی سه پره شیار دار طرح دایره
نوع سه پره
وزن 49 گرم
ابعاد 5 در 1 سانتی متر
جنس فلز ضد زنگ
بلبرینگ SKF اورجینال
کارکرد چرخش بر روی دست و سطوح صاف مثل میز
مدت زمان چرخش حدود 2 دقیقه ( با توجه به قدرت دست کم تر یا بیشتر نیز خواهد شد)
قابلیت تغییر شکل ندارد
قابلیت ها کاهنده استرس، اضطراب، دلهره، تخلیه کننده عصبی ، آرامش دهنده و تمرکز اعصاب
اقلام همراه دارای یک جعبه فلزی مستطیلی بسیار شکیل می باشد
سایر توضیحات دارای دکمه پیچی قابل تعویض می باشد.

در مورد این محصول نظردهید