attachment is not defined
به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :2001269

Metal Brass Gun Revolver Bullet Hand Fidget Spinner

فیجت اسپینر لاکچری فلزی طرح خشاب اسلحه Metal Brass Gun Revolver Bullet Hand Fidget Spinner یک اسپینر فلزی خاص به طرح خشاب اسلحه با گلوله های قابل جدا شدن می باشد که علاوه بر جنبه تزئینی دارای جنبه درمانی ضد استرس و اضطراب می باشد. این اسپینر فلزی دارای بلبرینگ skf روان با چرخش بی صدا و طولانی است. وزن اسپینر 58 گرم بدون فشنگ ها و 123 گرم با فشنگ بوده و حس خوبی در زمان کار با آن خواهید داشت. دارای یک جعبه فلزی گرد بسیار شکیل کادویی بوده وجنس بدنه آن فلزی طلایی می باشد.

ابعاد بدنه اسپینر 2*4.7*4.7 سانتی متر می باشد و قابل استفاده با یک دست، دو دست و یا سطوح صاف مثل میز می باشد. میانگین مدت زمان چرخش این اسپینر 8 دقیقه است که در تست انجام شده توسط تیم تک سبد این اسپینر بالای 5 دقیقه چرخش داشت که این زمان بسته به قدرت دست شما برای چرخش اسپینر کم تر یا بیشتر می شود.

فیجت اسپینر لاکچری فلزی طرح خشاب اسلحه Metal Brass Gun Revolver Bullet Hand Fidget Spinner یک اسپینر فلزی خاص به طرح خشاب اسلحه با گلوله های قابل جدا شدن می باشد که علاوه بر جنبه تزئینی دارای جنبه درمانی ضد استرس و اضطراب می باشد. این اسپینر فلزی دارای بلبرینگ skf روان با چرخش بی صدا و طولانی است. وزن اسپینر 123 گرم بوده و حس خوبی در زمان کار با آن خواهید داشت. دارای یک جعبه فلزی گرد بسیار شکیل کادویی بوده وجنس بدنه آن فلزی طلایی می باشد.

 

فیجت اسپینر خشاب اسلحه

 

ابعاد بدنه اسپینر 2*4.7*4.7 سانتی متر می باشد و قابل استفاده با یک دست، دو دست و یا سطوح صاف مثل میز می باشد. میانگین مدت زمان چرخش این اسپینر 8 دقیقه است که در تست انجام شده توسط تیم تک سبد این اسپینر بالای 5 دقیقه چرخش داشت که این زمان بسته به قدرت دست شما برای چرخش اسپینر کم تر یا بیشتر می شود.

 

اسپینر خشاب اسلحه

 

فیجتینگ معادل انگلیسی Fidgeting به معنی حرکات کوچک و تکراری یک شیئ است. اغلب افراد این کار را به صورت ناخودآگاه انجام می دهند که برای تخلیه انرژی و آرامش گرفتن انجام می شود. فیجت ها ابزارهایی هستند که توسط متخصصین روانشناسی نیز توصیه شده و برای کاهش استرس، کاهش اضطراب، ایجاد تمرکز اعصاب و آرامش، تخلیه عصبی و انرژی های منفی درونی بسیار مفید هستند و به خصوص برای بیماران مبتلا به اوتیسم توصیه شده است. در زمان کار با فیجت اسپینر مغز فرد درگیر کار با اسپینر و ایجاد حرکات مختلف می شود و در نتیجه با مشغول شدن مغز، ذهن فرد از مشکلات روزمره دور شده و در نتیجه آرامش و تمرکز جایگزین استرس و اضطراب خواهد شد.

 

فیجت اسپینر خشاب

 

فیجت برای تمام کسانی که عاداتی از جمله تکان دادن دست یا پاهایشان در حال انجام کار یا مشاهده تلویزیون دارند، کسانی که عادت دارند کنترل تلویزیون را در دست گرفته و با دکمه های آن بازی کنند، کسانی که عادت دارند مدام چیزی در دست داشته و تکان دهند، کسانی که دارای شغل های پر استرس هستند، داشن آموزان و دانشجویانی که در زمان امتحانات خود استرس می گیرند، افرادی که کار تمرکزی انجام می دهند و .... در کل می توان گفت هرکسی که دچار مشکلات عصبی، استرس و تمرکزی است می تواند از فیجت استفاده کند.

 

فیجت اسپینر خشاب

 

اسپینر معادل انگلیسی Spinner یک نوع فیجت چرخشی است که همان کار فیجت ها یعنی کنترل اعصاب و تخلیه عصبی را انجام می دهد. طرز کار این نوع فیجت ها به این صورت است که فرد با چرخاندن سریع آن و تمرکز در سریع تر چرخاندن و طولانی مدت چرخیدن فیجت به آرامش دست میابد. اسپینر ها انواع مختلفی دارند و در شکل ها و رنگ های مختلفی نیز موجود هستند. برای مثال اسپینر 3 پره، اسپینر 5 پره، اسپینر 2 پره، اسپینر دایره ای، اسپینر بیضی، اسپینر مربعی و ....

 

اسپینر فلزی

مشخصات فنی محصول

مدل فیجت اسپینر فلزی طرح خشاب اسلحه
نوع فانتزی به شکل خشاب اسلحه
وزن 123 گرم
ابعاد 2*4.7*4.7 سانتی متر
جنس فلز ضد زنگ
بلبرینگ SKF اورجینال
کارکرد چرخش بر روی دست و سطوح صاف مثل میز
مدت زمان چرخش بالای 5 دقیقه ( با توجه به قدرت دست کم تر یا بیشتر نیز خواهد شد)
قابلیت تغییر شکل فقط گلوله های درون بدنه قابلیت جدا شدن دارند
قابلیت ها کاهنده استرس، اضطراب، دلهره، تخلیه کننده عصبی ، آرامش دهنده و تمرکز اعصاب
اقلام همراه دارای یک جعبه فلزی گرد بسیار شکیل می باشد
سایر توضیحات دارای دکمه پیچی قابل تعویض و گلوله های جدا شدنی می باشد.

در مورد این محصول نظردهید