به اشتراک بگذارید :
وضعیت : موجود
کد کالا :3000020
قیمت :
42000 تومان

XIAOMI WIFI REPEATER

حتما دقت کرده اید که سیگنال های وای پس از عبور از چند دیوار یا در فاصله دور از مودم و روتر ضعیف می شوند،دستگاه تقویت کننده سیگنال وای فای شیائومی این مشکل را کاملا حل می نماید.

این دستگاه بسیار کوچک، فشرده و زیبا طراحی شده است و ابعاد آن 6*3*12سانتی متر است و به قسمت یو اس بی مودم یا روتر و یا حتی توسط کابل یو اس بی به پریز برق وصل می شود و سیگنال وای فای شما را تقویت می نماید.

پس از اینکه اتصال به روتر به صورت اتوماتیک با دستگاه سینک شده و استفاده و راه اندازی آن بسیار ساده است.

قابلیت اتصال به روتر و تقویت سیگنال های خروجی از آن

بدنه کوچک و قابلیت حمل آسان

دارای یک درگاه usb

قابل اتصال به پریز برق یا روتر

قابل استفاده در مکان های مختلف

180 درجه زاویه چرخش

با wifi repeater شیائومی مشکل عدم پوشش دهی روتر یا مودم اینترنتی به دلیل موانع فیزیکی و مسافت طولانی رفع می شود.گاهی سیگنال ها با عبور از چند دیوار در منزل ضعیف می شوند یا اگر در خانه ای بزرگ زندگی می کنید متوجه شده اید که در نقاط دور از مودم یا روتر سیگنال ها ضعیف و قطع می شوند.

آمپلی فایر یا ریپیتر ساده ترین راه حلیست که توسط شرکت شیائومی ارائه شده است.این ریپیتر دارای یک پورت usb است که به روتر یا پریز برق وصل می شود.برای شروع به کار باید ابتدا با اسکن QR روی بسته محصول برنامه Mi home را دانلود نمایید و مراحل گفته شده در آن را طی نمایید.

روشن شدن چراغ led آبی رنگ نشان دهنده فعال شدن دستگاه است.بعد از اتصال مودم خانه به ریپیتر می توانید آنرا در دورترین نقطه ای که مودم خانه از آن پشتیبانی می کند قرار دهید.این دستگاهها سیگنال ها را از مودم شما گرفته و تقویت می کند.

بدین ترتیب نیازی به خرید روتر و مودم های گران قیمت نیست و به دلیل ابعاد کوچک می توانید آن را در هر کجایی همراه ببرید.

در مورد این محصول نظردهید