به اشتراک بگذارید :
وضعیت : ناموجود
کد کالا :3001207

ROYA VIRTUAL REALITY

واقعیت مجازی تکنولوژی می باشد که با استفاده از آن می توانید به زمان و مکان متفاوتی سفر کنید و در اثر تعامل تصاویر و فیلم های 360 درجه و سه بعدی با حواس بینایی و شنوایی شما،مغز بودن در فضای دیگری را می پذیرد.

هدست واقعیت مجازی رویا برای دیدن تصاویر پاناروما و 360 درجه و همچنین برخی بازی های مخصوص به این عینک ها طراحی شده است.لنزهای به کار رفته در ان عینک سری لنزهای گوگل A++ بوده و در کناره های دستگاه دو آهنربا تعبیه شده است که در هنگام بازی به عنوان عملگر حسی مورد استفاده قرار می گیرد.

در جعبه این عینک واقعیت مجازی یک عدد سی دی با برنامه های لازم و مناسب برای این ابزار موجود است تا کار شما را برای استفاده از این عینک ساده تر نماید.دقت نمایید که برای استفاده از این هدست باید ژیروسکوپ تلفن هوشمند شما روشن اشد.

هدست های واقعیت مجازی رویا در مقایسه با رقبای داخلی و خارجی در رده ی قیمت خود به خاطر رعایت موارد اصولی یکی از بی رقیب ترین محصولات موجود می باشد زیرا این محصول در رده قیمت خود تنها محصولی است که دارای لنز های استاندارد گوگل آ++ می باشد که باعث ایجاد تصویری با وضوح بالا و اعوجاج مناسب برای تطبیق با اکثر گوشی های موجود است.


این هدست دارای بارکد اختصاصی در سایت گوگل بوده که نشانه ثبت محصول در گوگل است و شما با استفاده از بارکد اختصاصی می توانید تحدب و اعوجاج هر تلفن همراه قابل پشتیبانی را که می خواهید در ان استفاده کنید، به صورت خودکار تنظیم کنید.


از طرفی دیگر این هدست دارای صفحه لنز با سه درجه ازادی می باشد.
 _جابجای در راستای محور y
_دوران 6 درجه حول محور x ساعت گرد
_دوران 6 درجه حول محور y پاد ساعت گرد.
تا افرادی که درجه ضعیفی چشمانشان زیاد است می توانند از این درجات ازادی استفاد کنند که حرکتی کاملا ابداعی و بی نظیر می باشد.


همچین ما برای استفاده طولانی مدت این دستگاه نیز چاره اندیشیده ایم..
استفاده از پد محافظ پوشیده شد با پارچه مخملی اعلا باعث جلوگیری از خستگی کاربران می باشد همچینیم پارچه مخملی باعث دفع عرق پیشانی در استفاده طولانی می شود.
 استفاده از بند کشی بالا برای محصول باعث جلوگیری از افتادگی محصول روی دماق می شود که احساس راحتی در استفاده از محصول را با کاربر می بخشد.


این محصول دارای دو عملگر مغناطیسی در دو طرف خود می باشد که برای  اکثر دستگاهای هوشمند عملگر سمت چپ و برای اقل انان از جمله دستگاه های سونی عملگر سمت راست عمل می کند، به این شکل که با حرکت اهن ربا از سمت پایین به بالا یا بر عکس موج مغناطیسی با دامنه بلندی به سمت حسگر مگنتیک یا صفحه لمسی مغناطیسی پرتاب می شود و به این صورت بدون نیاز به لمس صفحه نمایش دستگاه برای بازی های واقعیت مجازی با پایین و بالا کردن اهن ربا صفحه نمایش لمس می شود.


این دستگاه مناسب برای دستگاه های هوشمند اندرویدی و ای او اس و همچنین برخی از مدل های بلک بری مجهز به سنسور ژیروسکوپ از سایز 4.3 اینچ تا 5.6 اینچ می باشد.

در مورد این محصول نظردهید